Semi Final 1 / 3 | ||||
---|---|---|---|---|
1st |
PEARCE, Bailey
St. Clair
|
|
||
2nd |
ROBINSON, Hunter
East End
|
|
||
3rd |
HAMILTON, Jackson
Mairangi Bay
|
|
||
4th |
WRATHALL, Hugo
Waimairi
|
|
||
5th |
THYNE, Tom
South Brighton
|
|
||
6th |
ALLAN, George
Waikanae
|
|
||
7th |
REDDISH, Lachlan
Maranui
|
|
||
8th |
WILSON, Finn
Whangamata
|
|
||
9th |
POOLEY, Cameron
Waihi Beach
|
|
||
10th |
MCLACHLAN, Jed
Titahi Bay
|
|
||
11th |
SAVAGE, Keanu
Red Beach
|
|
||
12th |
WHEELER, Ashton
Mairangi Bay
|
|
||
13th |
ADAMS, Brylie
Whangamata
|
|
||
14th |
BULL, Cristiaan
Waimarama
|
|
||
15th |
OWEN, Jake
Warrington
|
|
||
16th |
BURGESS, Jed
Muriwai
|
|
Semi Final 2 / 3 | ||||
---|---|---|---|---|
1st |
BARK RIKI, Mitchell
Mt Maunganui
|
|
||
2nd |
ALLEN, Nathaniel
Whangamata
|
|
||
3rd |
HERRING, Tyrone
Whakatane
|
|
||
4th |
DALTON, Charlie
Mairangi Bay
|
|
||
5th |
BLAIR, Angus
Midway
|
|
||
6th |
MOTE, Pearce
Sumner
|
|
||
7th |
LEWIS, Toby
Red Beach
|
|
||
8th |
GILMORE, Cameron
Mairangi Bay
|
|
||
9th |
CURTEIS, Jett
Red Beach
|
|
||
10th |
LADYMAN, Mac
Paekakariki
|
|
||
11th |
WHITE, Keaton
Waihi Beach
|
|
||
12th |
BLACKBURN, Luke
Mairangi Bay
|
|
||
13th |
GILLIGAN, Zachery
Titahi Bay
|
|
||
14th |
RESHEF, Matthew
Mairangi Bay
|
|
||
15th |
GLAUDEL, Jonas
Lyall Bay
|
|
||
16th |
FITZSIMONS, Dylan
Hot Water Beach
|
|
Semi Final 3 / 3 | ||||
---|---|---|---|---|
1st |
STEDMAN, Samuel
St. Clair
|
|
||
2nd |
ROBINSON, Matthew
Whangamata
|
|
||
3rd |
HOOPER, Corbin
South Brighton
|
|
||
4th |
HART, Hamish
Waihi Beach
|
|
||
5th |
STEPHENS, Jake
Westshore
|
|
||
6th |
SHANAHAN, Liam
Mt Maunganui
|
|
||
7th |
MILLINGTON, Ethan
Papamoa
|
|
||
8th |
KNIGHT, Jai
Mt Maunganui
|
|
||
9th |
HAIR, Luke
Orewa
|
|
||
10th |
BOENNIC, Max
Lyall Bay
|
|
||
11th |
TREMAIN, Edu
Westshore
|
|
||
12th |
MCINTYRE, Flynn
Red Beach
|
|
||
13th |
FERGUSON-LEES, Jasper
Sumner
|
|
||
14th |
STOLTE, Zac
Fitzroy
|
|
||
15th |
LYNDON, Jacob
Red Beach
|
|
||
16th |
STEPHENSON, Ben
Westshore
|
|